Hakkımızda

ATEŞ DUŞAKABİN; Konya'da Duşakabin sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında hizmet vermektedir.

Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin duşakabin talep ve beklentilerini karşılamak üzere çıktığımız bu yolda, kaliteli ve ekonomik ürün düsturundan vaz geçmeden çalışıyoruz.

Geçen zaman içinde iş ve yaşam alanına duşakabin sistemlerinin montajını yaptık. Gelecekte de kaliteli ürün ve profesyonel işçilikten asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefinde ilerliyoruz.

Müşterimizden talep geldiğinde, hangi gün ve hangi saatte görüşme randevusu verdiğimizde, sözümüzü yere düşürmüyor. Mutlaka gitmemiz gereken müşterimize randevumuzu aksatmadan zamanında gidiyoruz. Yine aynı şekilde, duşakabinin montaj gününü ve saatini bildirdikten sonra, belittiğimiz gün ve saatte montaj işimizi gerçekleştiriyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Ürün ve Hizmet Halkamızın İçinde;

Kare tip duşakabinler, oval tip duşakabinler, iki duvar arası duşakabinler ile mika duşakabinler yer almaktadır. Duşakabinler 1 Sabit - 1 Açılır, 1 Sabit - 2 Açılır ve 2 Sabit - 2 Açılır özelliklerde olup, müşterimizin talep ettiği modelin montajını yapıyoruz.

Misyon;

Duşakabin modellerimizle ve işçiliğimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyon;

Çalışanı ve tedarikçisi ile birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak.

ARA

WHATSAPP
Konya duşakabin, cam duşakabin, kare duşakabin, oval duşakabin, mika plastik duşakabin, duşakabin montajı, duşakabin fiyatları, duşakabin firmaları, duşakabin modelleri, duşakabin ustası, oval küvet, kare küvet, banyo küvetleri, duş teknesi, cam duşakabin fiyatları, kare duşakabin fiyatları